Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Martine! (St, 11. 11. 2009 - 12:11)

Jak to myslíš?Nechápu vysvětli.Zrovna jsem si řikal,kde je náš Martin,už se nám po tobě stýskalo. Ahoj vítam Tě Martine.

♥Martin&# (St, 11. 11. 2009 - 12:11)

Mylí Nezávislý, pokud opravdu...Červíčku, nepleteš si náhodou ZBOŽŇOVÁNÍ s BRATRSKOU LÁSKOU ??? Tak by měl jednat podle Pána celý SVĚT a ne jen VRO a ostatní SJ !!!

pro červíčka (St, 11. 11. 2009 - 11:11)

Víš,nechci tě do ničeho tlačit.Myslím,že by to bylo i zajímavé si vyměnovat zkušenosti.Tolik bych ti toho chtěla napsat,ale jen osobně.Já vím,že mi rozumíš.Víš červíčku,nabízím Ti přátelství.Mužeš souhlasit a nebo nemusíš.......ale byla bych ráda kdyby to šlo.Neboj nekoušu a mám hodného muže.

. (St, 11. 11. 2009 - 11:11)

Důležitější je jestli Jehova chce opravdu posvětit své jméno a jestli se sliby ohledně budoucnosti mají vyplnit. Jestli můžeme opravdu dosáhnout věčného života.

cervicek (St, 11. 11. 2009 - 11:11)

Tak zkus založit nové téma něco jako třeba O SJ můžeme si psát tam, ale rád zůstanu anonymní, proto to asi jinak nepůjde, to víš člověk nikdy neví s kým si píše, ale to neber osobně. Končím večer zde opět budu.

červíčku (St, 11. 11. 2009 - 11:11)

ani nevíš jak jsem ráda,že jsem tě našla.Vymysli něco,at si mužem psát osobně.M

červíčku (St, 11. 11. 2009 - 11:11)

tady se mi psát už nechce.Já opravdu nemám v srdci nenávist k SJ,ale přiznám se a to bez mučení,že sem píše kdejaký zaujatý člověk a ani pořádně nevím kdo to je,kdo mi pak bude psát něco ošklivého.Nejsem člověk zákeřný ale naopak mám ráda lidi,kteří se ke mě vyjadřují slušně.Na tuhle stránku jsem narazila náhodně a myslím,že už jsem řekla co jsem si myslela a že není nutné za každou cenu někoho přesvědčovat a nebo někoho nutit moje zkušenosti a názory.Nechtěla jsem v žádném případě psát o SJ v nenávisti...to ani náhodou,protože vím, že jsou to slušný lidé kteří upřímně žijí tou vírou naplno.Tebe červíčku jsem oslovila proto,protože máš určitě mnoho zkušeností o SJ a to mě zajímá.Tady si s tebou opravdu nechci psát,protože by nás zase napadli,že SJ nenávidíme.Nechci se z nikým dohadovat,ale o tebe nechci přijít a nevím jak to vymyslet.

cervicek (St, 11. 11. 2009 - 11:11)

pro anonymku
Stačí si psát zde na diskuzi ne? Sama si to navrhla.

cervicek (St, 11. 11. 2009 - 11:11)

pro nezávislého
Pokud chceš svůj postup a celou zkušenost značně urychlit, ihned po křtu začni s průkopnickou službou- 70h měsíčně. Buď co nejvíce vidět na shromážděních, dávej vzorné teokratické komentáře, začni se co nejvíce kamarádit se staršími, přijímej výsady které ti dají bez odmlouvání. Do roka budeš jmenován služebním pomocníkem. Potom veškerou práci dělej svědomitě, vzorně si vypracovávej úkoly na shromáždění. pokus se mít co nejvíce biblických studií a stále dělej průkopnickou. Pokud si svobodný přihlas se do školy služebního vzdělávání a po 3měsíčním školení budeš hned jmenován starším. pokud si ženatý, nevadí stále pokračuj v průkopnické a do 1-2let budeš jmenován starším. Až se staneš starším prosím radši se nevzdávej průkopnické, někteří by to mohli vnímat jako duchovní slabost, s tím, že nepostupuješ vlastně dopředu, ale dozadu. Také až budeš starším a zároveň průkopníkem, pracuj neustále na svém způsobu vyjadřování podle teokratického vzoru, aby si mohl mít skvělé duchovní proslovy na sjezdu. Vždy své posluchače vybízej, aby usilovali o výsadu průkopnické služby!
Tak zdar a přeji mnoho požehnání ..naplánoval jsem ti takovou SJ pětiletku, pokus se splnit plán alespoň na 110%.

červíčku (St, 11. 11. 2009 - 11:11)

nevím jak se mám k tobě dostat?Ale cítím,že by jsme si toho mohli hodně říci.Nevím jak to vymyslet.M

nezávislému. (St, 11. 11. 2009 - 10:11)

Ten červíček má pravdu.Je to všechno v lidech.Já sama vím některých křestanech od SJ, že odhalili spoustu věcí z organizačního systému z Brooklinu a nebo přímo ve sborech,ale bojí se něco říci,že by je hrozilo vyloučení a šokující odpadlíctvi.Jenže oni mají spoustu let přátelé jen od SJ a pro ně by bylo vyloučení katastrofa... Co tomu říkáte? Je to vpořádku? Někam chodit,tvářit se,že je všechno vpořádku a ono není?Jak by vám asi bylo. Vám je hej,vy nejste svázaný organizací,tak se vám to mluví.Ale co o ni?Myslíte si,že i tenhle pohled na SJ je od nás nenávist vuči jim?Není to jen že na ně myslíme a je nám jich líto,že jejich usměv,který vidíme není tak upřímný jak se tito lidé snaží. Ještě pořád je to od nás nenávist?

cervicek (St, 11. 11. 2009 - 10:11)

Ok je mi potěšením, ale lepší bude, když si vymyslíš nějakou přezdívku, abych tě poznal.

pro červíčka (St, 11. 11. 2009 - 10:11)

To co jsi napsal,s tebou souhlasím jsou to zkušenosti a myslím né nenávist k SJ a taky proč.Co bysme z toho nakonec měli.Ráda bych tě chtěla poznat blíž.nezlob se že ti tykám červíčku, ale myslím,že by jsme si mohli psát né na téhle stránce.Jestli budeš souhlasit.Díky M

cervicek (St, 11. 11. 2009 - 10:11)

Mylí Nezávislý, pokud opravdu nejsi SJ a nebyl si jím nikdy, tak ti chybí životní zkušenosti o tom jak to u SJ chodí. Zdá se, že nevíš naprosto nic o tom, jak je mezi SJ jejich vlastní organizace zbožňována a o tom, že jakýkoliv odlišný názor od jejího momentálního učení ti dává punc odpadlíka. Proto ti doporučuji prožít pár let u SJ chodit opravdu pravidelně na shromáždění, sjezdy, do služby dům od domu, mít blízké přátele jen mezi SJ. ani nezdravit odpadlíky, neslavit nic, chodit pokud možno v obleku, manželce nikdy nedovol kalhotový kostým prosím, vyhýbej se základním složkám krve ať se děje co se děje, a vždy poslouchej ty co jsou v organizačním uspořádání nad tebou, protože opak by znamenal rouhání proti samotnému Bohu. také již nečti žádnou jinou náboženskou literaturu, je to přeci od Velkého Babylónu, kam SJ řadí všechna náboženství vyjma svého. Ještě prosím nikdy nenos knírek nebo vousy, mohl by si mít problémy stát se jmenovaným bratrem a děti nedávej do tanečních, nebo tě pak třeba jako staršího odvolají. Dětem hned od počátku naplánuj průkopnickou službu a hlavně je nedávej na VŠ, víš přeci, že to není doporučováno, mohl by si také ztratit výsady být starším sboru.
Buď za každou cenu vždy poslušný a přestaň se kamarádit se světáky. Víš, že špatná společenství kazí užitečné návyky. Vždyť světáci jsou na opačné straně u Satana.
Není nad životní zkušenosti, vřele ti je doporučuji. Jdi do toho hned, ať neztrácíš čas!!!

nezávislému (St, 11. 11. 2009 - 10:11)

jak už jsem řekla já nedávám vinu křestanum ...řadovým ovečkám to jste mě špatně pochopil.Dobře studoval jste s nimi ale nechce se vám to zatím dotáhnout aby jste se stal SJ.Zatím né,děkuji vám za upřímnost.Je pravda,že to někdy tady vyzní jako by to bylo všechno proti nim,ale když to sledujete pozorně tak si říkáme názory,alespon z mého pohledu.Není to u mě žádná nenávist,je to jen jedna životní zkušenost s nimi.Psala jsem už tu několikrát,že řadový SJ jsou upřímný lidi ze srdíčkem na dlani.Tomu říkáte nenávist k nim?To že je máte rád a stojí te za nimi mě vubec nevadí a přeju vám to.Já jen mluvím o VRO jak lidi připravil o vlastní myšlení,samozřejmně z pohledu z našeho Boha Jehovi a jeho syna zachránce lidctva.Jestliže zastáváte VRO a souhlasíte z jejich učením to je vaše věc.Tohle byla jen taková diskuze. Máte ale pravdu,že tady je zbytečné řikat svuj názor.Hned v tom vidíte nenávist k SJ. Až se jednou stanete SJ a budete kázat lidem,tak jim prosím říkejte všechno.Mějte se moc hezky.

Nezavislý (St, 11. 11. 2009 - 09:11)

Celou dobu sledují tuto diskuzi, protože po sametove revolucijsem studoval se Svědky, bylo něco užasného poznavat pravdu o Bohu pro ateistu a byl jsem přesvědčen, že jejich argumenty o Bohu jim vyvratím, ale stal se opak, biblické důkazy jsou jednoznačné, nelze jich vyvratit,ale věřícím jsem se nestal, samozřejmě, že od té doby věřím v Boha, ale věřit v Boha znamená i žit podle toho, co učí Bible, to je ten problem, musel bych se určitých věci i koníčků vzdat, ale už tehdy jsem si řekl, že když vstoupím do nějakého naboženství, tak to budou Svědkové Jehovovi a táto diskuse mně o tom čím dal víc přesvědčuje. Mare i další tu mluví o lasce, ale kolik nenavisti z ní srší vůči Svědkům, to je neuvěřitelne, na rozdil od Ilony, která založila túto diskuzi, podivejte se na začatek na její příspěvky, nikdy nikoho se nedotkla, nikoho neurazila, to je skutečná křesťanka, když se snažila odpovídat na vaše úražky a hlavně nepravdy a vymysly, které tady uvadíte, tak např. ja jsem v žadné Stražné věži nečetl, že by Svědkové měli poslouchat VRO, ale naopak, že si to měli ověřovat v Bibli a držet se toho, coje psano v Bibli a co je za nesmysl, že vy Ježíše davate na uroveň Boha a dokonce až nad úroveň Boha, protože se máme klanět Ježíši ne Bohu. Napadate jejich Bibli, ale ja žadný rozdil ve všech Bibli nevídím i Svědkové měli do převratu pouze Kralickou Bibli, ale jejich učení se od té doby nezměnilo a také nevím, že by oni někomu své učení vnucovali, pokud vím všem nabízejí biblické studium tak jak to bylo nabídnuto i mně a až po poznaní zakladních biblických nauk se každý sám rozhoduje, zda se chce stat Svědkem a ja jsem se rozhodl, že se zatím Svědkem nestanu i když pravidelně čtu jejich literaturu,ale nic z toho z čeho obviňujete Svědky tam nenachazím, ale také pomluvy jak tady čtu, to prameni z velké nenavisti vůči Svědkům a je to přesně tak jak řekl Ježíš, že jeho nasledovnici budou nenaviděni a jak tady sledují všichni rozumní lidé z této diskuse už odstopili.

Martinku (St, 11. 11. 2009 - 07:11)

Myslím,že kázání dobré zprávy se dá všemi ruznými zpusoby.Kam se člověk dostane,tak má možnost mluvit z lidmi o Bohu Jehovovi a našem zachránci Pánu Ježiši.Nemusí zvonit na zvonky a stále dokola se vracet k lidem a nebo je zastavovat kde se dá.Vždyt kázání má být příjemné osvěžující a né násilné za každou cenu mluvit z člověkem,když nemá čas a pracuje.Myslím,když jsou lidé dobře naladěný,tak se dokážou lépe soustředit.Než když zrovna prožívají některé trápeníčka a SJ zazvoní u jejich dveří a nutí je k rozhovoru.Proto je lidé odmítají,ale kdyby s nimi mluvili jen tak při nějaké příležitosti a viděli by,že ten člověk je i dobře naladěný,tak proč né.Nevím je to muj názor.

pro Martina (St, 11. 11. 2009 - 07:11)

Martine Martine milujeme Jehovu a milujeme jeho syna.Otec nám dal syna.Jehova napsal,kdo nemiluje mého syna není mi hoden.Kdo miluje mého syna ten bide žít věčně.Nikde v písmu není...poslouchejte organizaci. Přez organizaci máte život_Kde to tam máš napsané.Ty máš jinou Bibli? používej prosím Kralickou jestli Ti mužu poradit.Organizace Tě nespasí.Ježiš z milosti Tě už spasil,že dal za nás,za Tebe svuj dokonalý život.Kdy už tohle konečně pochopíš?Taky mi to dalo práci než jsem to pochopila,ale ted je mi to jasné.Ježiš je cesta,pravda život věčný.Nemusíme si to Martínku zasloužit,že budeme sloužit z časopisama a zvonit na zvonky u lidí rozumíš.Pán Ježiš nám dal milost,není to nádhera,že už na zemi mužeme žít z milosti ? To je neuvěřitelný dar co máme od našeho Pána Ježiše .Organizace má vysoká mravní měřítka a to je vpořádku. Ale jinak vás dusí a učí aby jste sami nepřemýšleli...jen podle nich.Ty si myslíš Martine,že je to správné,nemít svuj názor,jen souhlasit ze vším co je ti dáno?A když maš jiný názor tak tě vyloučí a nebaví se s tebou nikdo? Je to správně? Kde je potom Láska k bližnímu jak učil Ježiš.No nic máš svojí hlavu.Měj se moc hezky.

♥Martin&# (St, 11. 11. 2009 - 00:11)

ANTIKRIST (biblicky)

Antikrist znamená PROTI Kristu nebo MÍSTO Krista. Termín platí na VŠECHNY, kteří popírají, co Bible říká o Ježíšovi Kristu, na VŠECHNY, kteří se staví proti jeho království, a na VŠECHNY, kteří ŠPATNĚ zacházejí s jeho následovníky. Také sem patří jednotlivci, organizace a národy, kteří si činí FALEŠNÉ nároky, že zastupují Krista, nebo kteří si nepatřičně připisují úlohu MESIÁŠE.

Takže Romane, teď to mám potvrzené i podle Jehovy Boha, že jsi Antikrist.

♥Martin&# (Út, 10. 11. 2009 - 23:11)

Červíčku, plně s tebou...Právě jsi se usvědčil Romane, že jsi ANTIKRIST. Napsal jsi, že uznávat Ježíše jako Pána bez ducha svatého může pouze antikrist. :D Sice to není biblické, ale budiž. Svatého ducha mají pouze SJ, a ty SJ NEJSI !!!

Reklama

Přidat komentář