Reklama

Úmrtí pejska

Dan (Ne, 17. 2. 2008 - 22:02)

Ten,kdo říká,že člověk je víc než zvíře se podle mě často mýlí.Jsme si rovni a proto smrt zvířecího přítele zabolí stejně,jako smrt blízkého člověka.Zvířata mají oproti člověku jednu velkou výhodu,jejich láska není falešná,ale skutečná - ne jako u lidí.

Smrt je však součást života a ten,kdo odešel,bude stále v naší mysli.'

Luna (Ne, 17. 2. 2008 - 22:02)

Ale když tu někdo tu bolest vyjádří, tak snad má právo na trochu respektu, a ony se hned vyrojí trapné a ubohé výplody Gurmána a dalších duševních invalidů. A vy je tu obhajujete jako recesi a černý humor. Pochybuju, že člověk, který se se svou bolestí svěří netu stojí o černý humor typu "Bóbika". Pro některé lidi je zvíře jediný tvor, který je nezradil a nezklamal.'

Lukáš (Ne, 17. 2. 2008 - 22:02)

Přece nikdo netvrdí,že pes je věc.A nikdo neodsuzuje bolest ze ztráty psa-to tady nikdo nepsal.
Psali jsme,že není normální brát psa jako dítě a srovnávat ztrátu psa se ztrátou člověka.Především mi pro psa nejsme přátel¨é,ale vůdci smečky a to není přátelský vztah.Lidé si "psí lásku"idealizují a to je třeba si uvědomit.pes nás nemiluje,ale respektuje.'

ja a ty (Ne, 17. 2. 2008 - 22:02)

Včera to bylo devět let, co nám umřel pejsek. Pořídili jsme si dalšího, bude mít devět za čtrnáct dní. Ano, i odchod psa bolí - člověk, který s ním strávil moře času, vypiplal ho od štěněte, staral se o něj a pes mu byl kamarádem. Proč odsuzovat takovou bolest? Ano, podle zákona je pes věc. Ale snad neporušuju zákon, když to cítím jinak, náš pes je pro nás víc než věc.
Je to důvod ke smutku, když odejde tvor, kterého máme rádi.
'

Lukáš (Ne, 17. 2. 2008 - 21:02)

Vždyt je to nemocnej člověk.'

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2008 - 21:02)

Já vám lidičky děkuji, už jsem si myslela, že jsem zvláštní vyjímka, co se tady dohaduje s panem OP. Konečně někdo rozumný, díky.'

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2008 - 20:02)

Vždyt je to ubohý,že člověk staví rodičovskou lásku na úrovnen lásky k čoklovi?!Kde to jsme??Pes není dítě!Je to pes!Zvíře.Zvíře,které když vycítí vaši slabost,tak se s vámi mazat nebude!'

Lukáš (Ne, 17. 2. 2008 - 20:02)

OP,Ty jsi neuvěřitelnej kretén.Já mám taky psa(nyní již to má za pár).
A jeden už mi taky zemřel.Měl jsem ho rád,ale není to dítě!!!
Proboha,tak si někdo udělal srandu,někdo je prostě ironickej a ten někdo klidně může mít psa,ale prostě mu ta diskuse přišla humorná-ono když si to přečteš,tak sorry,ale ono to vysloveně vybízí.Vždyt tady to vypadá,jako by tu bylo x Kubišovejch.A černej humor je pro mnohé lidi lék.Každý nechodí s brekem po světě s tragickým výrazem,že mu umřel Bobíka ještě deset let potom to smolí do diskuzí.
O co ty jseš lepší,než Ti,kterým jsi tady spílal?!"Což takhle dát si vašeho potomka na česneku? "
Ted ses předved,jak jsi strašně kvalitní a citlivý člověk.
Mimochodem,pokud budeš zraněný a bezmocný a nebudeš již schopen být velitelem smečky,pes ji milerád převezme aby přežil a sežere Tě,když nebude mít jinou možnost,páníčku.'

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2008 - 19:02)

Bože, co to z tebe leze za moudra? Jak víš, jaké jsou mé děti, co to meleš o necitlivosti? Tvůj pes má možná určitou cenu, ať už finanční, nebo jinou, ale ty nemáš cenu absolutně žádnou, pokud dokážeš vyplodit takovéhle zblitky. Nakonec, osobní projev jedince by měli spíš hodnotit ostatní, ne on sám, nemyslíš? Ty budeš asi nějaký narcis, ale to už jsem si všimla, že s tebou není něco vpořádku hned na začátku.'

OP (Ne, 17. 2. 2008 - 18:02)

Domnívám se,že moje vyjadřování a úroveň projevu je tak vysoko,že ty tam budeš marně vzpínat ruce,nikdy se ti to nepoštěstí.Je docela zajímavé,kam jsme se dostali skrze úmrtí psa.Je zde určité procento národa,které si dělá opičky z bolesti ostatních.A znovu opakuji - můj pes má větší cenu,než tvoje necitlivé děti.Až jednou budeš umírat,tvoje děti se budou za břicho popadat,inteligentko.Potom napiš.Ale na tom už jsme domluvení.'

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2008 - 18:02)

OP- tak jestli stavíš smrt psa na stejnou úroveň, jako umrtí člověka, tak jsi dost infantilní. Tímhle posledním příspěvkem jsi mě jen utvrdil, že tvé myšlení, vyjadřování je opravdu na dost nevysoké úrovni.Víš co, ty si ani žádné děti nepořizuj, ještě bys s nimi mohl jezdit radši k veterináři, sypat jim granule, vymačkávat anální žlázky a vodit je na vodítku, protože je to vlastně to samé viď, a to by asi nebylo to pravé, ořechové.'

OP (Ne, 17. 2. 2008 - 17:02)

Až se tví potomci rozbijí na sračku v autě,až ti umře partner,tak si zlehčuj,co chceš.A to taky bude na zlehčování ta správná chvíle.A potom napiš,inteligentko.'

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2008 - 17:02)

Když jsem napsala, že nic chytrýho nebudeš, netušila jsem, že jsi hloupější, než jsem si myslela, kdybys četl pořádně můj příspěvek v 17:08:32, nepsal bys jako z cesty. Snažím se zlehčit smutné situace i když třeba "černým humorem", ale to asi tobě nic neříká, píšeš jeden nesmysl, za druhým. Ale s tebou musí být život jedna velká slza a smutek, takový život mně nic neříká, tak si chmuř a plakej, utvrzuj všechny, jaká je to tragédie a hrůza, já se jdu radši bavita smát, zdar ty chmuro.'

OP pro 17.20.53 (Ne, 17. 2. 2008 - 17:02)

Rád bych věděl,jaké mety v životě jsi dosáhl/a.Pohrdání bolestí druhých je pro mě nepřijatelné.Děláte si legraci z věcí,o kterých opravdu málo víte.Což takhle dát si vašeho potomka na česneku?'

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2008 - 17:02)

No, tak to je opravdu výplod inteligence, ty nic chytrýho zřejmě nebudeš. Páááá'

OP (Ne, 17. 2. 2008 - 17:02)

Tak až budeš umírat,tak napiš.Uděláme ohňostroj.Už se těším,bude sranda'

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2008 - 17:02)

OP-asi se budeš divit, ale mé děti jsou po mně a nejsou na světě fakt zbytečně a jestli tvé soudy vyplynuly z toho, co jsem napsala, pak máš opravdu logické myšlení.
A k tomu úmrtí pejska, budeš se asi divit, ale půlroční štěně jsem musela nechat utratit, mělo vážnou vrozenou vadu kloubů a druhého nám otrávili, tak se vykašli na to někomu dávat rady do života, jen jsem normální člověk, taky jsem byla smutná, taky jsme brečeli, ale jsem realista a i smuté věci k životu patří, nedělám z komára velblouda a jsou daleko závažnější a tragičtější věci a důležitý je, aby si člověk uměl udělat srandu ze všeho i sám ze sebe, rozhodně se z toho hroutit nebudu.'

:.( (Ne, 17. 2. 2008 - 16:02)

Můj pejsek taky zemřel bylo mu 14let a přejel ho vlak!Nejhorší na tom je že jsem byla u toho když se to stalo!Do teď si to dávám za vinu že kdybi jsem držela ten obojek pořádně nikdy by se to nemuselo stát!'

OP pro 16.34.03 (Ne, 17. 2. 2008 - 16:02)

Tady se jeden svěřuje s tím,jaká ho potkala v životě bolest a ty oponuješ srandou?Vypovídá to něco o tvé úrovni.Tato diskuse je na téma úmrtí pejska,nikoli Silvestr.A naše děti a živá příroda kolem nás - tak velký rozdíl v tom nevidím.Jestli tvoje děti budou po tobě,tak jsou na světě fakt zbytečné.A ten pes má cenu větší'

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2008 - 16:02)

OP- no proboha, snad nebudeš srovnávat zplození dětí a lásku k psovi,proč by si nemohli z něčeho takového dělat lidi srandu?A už vůbec nevím, jak a pročby se měl podle toho vyvíjet jejich život, naopak, každý má jiné žebříčky hodnot a určitě tady nečekají na tvé moralizování a soudy.
Hele, když budu mít hlad, sežeru klidně i psa a věř tomu, že pokud pes bude mít opravdu hlad a vysere se na to, že jsi jeho pán a rozcupujetě, jako hadr, tak jdi s tou psychologií do pr....'

Reklama

Přidat komentář