Reklama

Úmrtí pejska

OP (Ne, 17. 2. 2008 - 16:02)

A ještě maličkost - lepší jeden pejsek než sto debilů,jako jste vy'

!!!!!!!!!!!!!!! (Ne, 17. 2. 2008 - 16:02)

Já to nechápu jak můžete být tak bezcitní !Nechápu jak si někdo může dělat srandu z cizího neštěstí!Vy jste největší p..... na světě!'

OP (Ne, 17. 2. 2008 - 16:02)

Poslední 3 příspěvky svědčí o tom,že člověk nemusí být jen pán tvorstva,ale taky pěkné hovado.Je to o nepřítomnosti jistého sociálního cítění,o nemožnosti vytvoření určitých vznešených vazeb na tomto světě.Vy poslední přispěvatelé - jste chudí duhem.A podle toho se bude taky dál vyvíjet váš budoucí život.Zůstanete sami,nikdo vás nebude mít rád.Ani ten pes ne.A až si to jednou uvědomíte,už bude pozdě.Měl jsem několik pejsků.A všichni se na mě obraceli s důvěrou.Byl jsem pro ně kamarád,živitel,společník.Ale vy zřejmě nevíte,co je to odpovědnost za život nějakého tvora,opravdu jste chudí duchem.Lituji vaše děti,pakliže jste byli schopni vůbec nějaké zplodit,a lituji vás,protože ti potomci citově labilní vám to jednou vrátí.Říká se tomu kalich hořkosti.A ten si vypijete do dna'

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2008 - 15:02)

Bobika...

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2008 - 15:02)

Se šípkovou!'

Gurmán (Ne, 17. 2. 2008 - 14:02)

Nejlepší pes je na česneku!'

Kika (Ne, 17. 2. 2008 - 14:02)

Evajzo, vyplač se a jestli můžeš, pořiď si co nejdříve nového pejska.Já jsem takto loni oplakávala svého milovaného pejska a už mám doma nového.I když na toho před ním nikdy nezapomenu, je ten nový nejlepším lékem.'

evajza (Ne, 17. 2. 2008 - 13:02)

Ta bolest v srdci je nejhorší,15.2 jsem byla utratit svého milovaného psíka Tobiho,měl 16let,srdíčko měl jako zvon,ale bohužel poslední měsíc už začal čůrat pod sebe,sem tam mu ukáplo trošku krve při čůrání,začal se motat a mi se zdálo,že už je úplně někde jinde,motal se.Poslední 2dny už přestal jíst a pít a to už jsem věděla,že nastává konec.No končím se psaním,opět bulím jako želva,ale dalšího pejska už nechci,nenahradí mi mého psíka,byl prostě jedinečný!'

NES (Čt, 3. 1. 2008 - 21:01)

Dalmatine,
taky jsem to kdysi dávno poznal. Mrtvého kokra, který doma dodýchal, jsem nesl v tašce k veterináři na vyšetření příčin úmrtí a venku hrála po celé Praze dechovka, byl volební den. Ukázalo se, že se otrávil jedem na krysy.
Od té doby jsem měl další 3 pejsky, z nichž dva (hladkosrsté jezevčíky) dosud mám. Snažím se o ně co nejlépe starat. Jsou to opravdu skvělí kamarádi. Lepší než mnoho lidí.
Doufám, že už máš nového pejska !'

BS (Ne, 30. 12. 2007 - 15:12)

Souhlasím s tím,že egoistů je poslední dobou nějak hodně.Např.manžel milovnice psů.S tím už nikdo nic neudělá a takhle hloupý i sejde z tohoto světa.Jinak je tomu u malých dětí a mládeže.Když malému prckovi darujete rybičku nebo morče,tak když je normální a nezatížené duševně/třeba po manželovi milovnice psů/,má pud se o svůj "majeteček" starat.A rozmnožovat ho.U některých prťousků stačí jen ťuknout.A potom nechodí po hospodách,nefetují neloupí.Jako spousta těch,kteří včas do ruky nedostali toho svého pejska nebo kotě.A Martino - nejlepší je opravdu ihned si obstarat nový přírustek.A věřte tomu,že byste od své zemřelé kamarádky svolení dostala okamžitě.'

Martina (Ne, 30. 12. 2007 - 09:12)

Ahoj vsem kterym krvaci srdicko a tecou proudem slzy jako me Mela jsem pejska 9let Aidinku Byl to ten nejbajecnejsi pes pod sluncem Byla to moje holcicka Kazdy kdo ji znal vic jako psa rikal ze ona byla jako clovek Jen promluvit Mozna to byla moje holcicka kterou jsem ztratila pred 16 lety Vcera mi muj pejsek zemrel Spis jsem ho musela jit nechat utratit Mela rakovinu hrtanu A taky jeste plno dalsich nemoci Rada jedla prasky Protoze vedela ze po praskach nebude mit tak velky bolesti Ale to divani jak se trapi To bych nikomu neprala Slysela jsem ze je nejlepsi vzit si novyho Ale ja zatim zadnyho nechci Zda se mi to vudci Aidince nespravedlivy Ale verim ze v mem srdci bude zit naveky...

Krupickovity D. (Ne, 30. 12. 2007 - 00:12)

je my dozt lyto,že vam chcipnul pez.ja mnel taky pesa a menoval se rex, chcipnul na to samy co asi vas pez.umiral v krutejch bolezteh, je my to moc lito. pomodlim se za vaseho dalmatinka. s uctou a poszdravem dusan krupickovity'

Návštěvník (Ne, 30. 12. 2007 - 00:12)

roste spousta bezcitných egoistů, kteří zase nebudou moci další generaci předat nic jiného. Kam se člověk podívá, tam je kult mládí, peněz, sexu... Copak nic jiného už lidi nezajímá? A proto dávejme tady příklady krásných vztahů mezi lidmi a zvířaty, ať se z toho všeho nezblázníme my normální.'

antipes (So, 29. 12. 2007 - 21:12)

Byl jednou jeden pes, ten šel a umřel....
Aneta2- psi se píše měkké i, ty trdlo.'

Dan (So, 29. 12. 2007 - 21:12)

Pro "manžela milovnice psů" Nikdy jsme doma od psů hovna neměli a to je máme v bytě v Praze, chlupy se setřou mokrou houbou. A k tobě jen jedno, lepší pes než takový blb jako ty.'

Aneta2 (So, 29. 12. 2007 - 02:12)

Jo a ty člověče, co máš na podlaze psí hovna, to jste asi doma pěkní blbci, když nevíte, že psy se musí venčit.'

Aneta2 (So, 29. 12. 2007 - 02:12)

Jak řekla Fany: Psy jsou lepší než lidi. No a možná že i ostatní zvířata.'

BS pro manžela. (Pá, 28. 12. 2007 - 16:12)

Nechci ti spílat,že jsi vůl.Zkrátka ti něco chybí.Něco velmi podstatného.Rád bych si přečetl příběh o tom,jak jsi se seznámil se svojí partnerkou.A co jsi do vzájemného vztahu přinesl ty.Máte děti?Chudáky?A přál bych ti až zanedlouho budeš bezmocně ležet, slyset její slova o tom,že jí tvoje hovna smrdí.Tak za jak dlouho?'

Alena (Pá, 28. 12. 2007 - 14:12)

Manželovi milovnice psů"
Velice lituju nejen tvé psy ale zvláště tvoji manželku,máš asi IQ osla,navíc jsi bezcitný člověk a žít s tebou je určitě za trest.'

Návštěvník (Pá, 28. 12. 2007 - 11:12)

Dito-v tvém případě "mlčeti zlato"'

Reklama

Přidat komentář