Reklama

výprask

Default User Image
Mirek (Po, 18. 3. 2024 - 23:03)

Už jsem se možná někde ptal, ale pořád nemám úplně jasno. Jak mám trestat 17ti leteho kluka? Vím, že spousta z vás bude radit vyorask, ale jak? 

Anonym (Út, 19. 3. 2024 - 12:03)

17 letý kluk už je hodně vyvinutý, tak dej hlavně pozor, abys ho při výprasku na holou nepraštil přes varlata.

Default User Image
Milan (Po, 11. 3. 2024 - 08:03)

Je tu nějaká zlobivá holka nebo kluk , co by potřebovali i pevnou ruku za různé zlobeni na zadek ?  Pište na email:  [email protected]

Default User Image
Milouš. (Po, 11. 3. 2024 - 08:03)

Hezký den přeji, našel by se nějaký kluk , který nikdy nedostal na zadek a chtěl by jsi to zkusit ? Pokud i zlobíš , tak bych to doporučil . Pište na email :   [email protected]

Anonym (Po, 19. 2. 2024 - 17:02)

Jsem kluk 25 let a hledám holku, která by chtěla dostat na zadek.

[email protected]

Default User Image
Aleš (Ne, 28. 1. 2024 - 15:01)

Vysvědčení za rohem a opět nedopadne dle tvých předtav ? Tak to by chtělo zavzpomínat na základku, kdy tě motivoval táta či máma svižnými výprasky na holý zadek. Neboj se napsat a domluvíme se na tvé nápravě.. Prostory mám nebo můžu přijet .. Slečny 18 +...nejlépe Jihomoravsk  kraj. 

[email protected]  

Default User Image
Milda (Po, 12. 2. 2024 - 07:02)

Ahoj , rád to s Tebou proberu a uděláme nápravu . Napiš mi na  [email protected]

Default User Image
Bisexuálka (St, 24. 1. 2024 - 13:01)

Hledám submisivní ženu a kamarádku s  výhodami    , Střední Čechy, vlastní zázemí.  ( Nejlépe MB a okolí) Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická.

 Hledám dívku/ženu, kterou si přehnu  přes koleno , vysázím jí pětadvacet na holou, promasíruji kundičku i kozy a  která bude mít pochopení pro můj fetish na líbání, sání, olizování a hraní si s jejíma kozama. Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 55 let. Výměna rolí možná a ideální. Jsem switch. 

Zn: Playgame.

Default User Image
Milan. (St, 10. 1. 2024 - 08:01)

Hledám maminku, která je sama s dětmi a potrebovali by pevnou ruku, za neposlušnost , odmlouvani, neuceni se , pozdní příchody, nedbalost , odmlouvani. Pište na email : [email protected]  ( možno i samostatně)

Anonym (Po, 15. 1. 2024 - 20:01)

Jak nejvíc staré by měly být děti? Je to trochu přehnané, ale dal bys i dospělému dítěti, kdyby to bylo potřeba? 

Default User Image
Anonym4 (Čt, 11. 1. 2024 - 07:01)

To já deti mám a používám proutek a na holou.

Default User Image
Milda (St, 24. 1. 2024 - 15:01)

Dobrý den , mohu Vám dát nabídku , trestam kluky i holky , které neposlouchají , odmlouvaji , neučí se,  atd. Používám malou rakosku , ale záleží , jak zlobí , když min , tak mohu dát méně , nebo více .  Když by jste o někom i věděla , tady je můj email [email protected]

Default User Image
Anonym4 (Čt, 25. 1. 2024 - 08:01)

Své děti si trestam sama. 

Anonym (So, 23. 12. 2023 - 21:12)

Jsem kluk 19 let a hledám holku, která by chtěla dostat na zadek.

[email protected]

Default User Image
Klára (St, 20. 12. 2023 - 23:12)

Ahojky,nechali jste si dát výprask dobrovolě  a nebo jste se bránili a třeba i si nenechali stáhnout kalhoty před výpraskem a držely si je zuby nehty? Já to tak udělala třeba a uhájila si své 

Default User Image
Christian (Út, 5. 12. 2023 - 14:12)

Dobrý den,

jsem profesor na Karlově univerzitě v Praze, původem z Británie, ale dojíždím do 100km od Prahy. Doučím studentky SŠ, VŠ a slečny do 30let, matematiku, fyziku, český jazyk, základy práva, ekonomii, anglický jazyk, německý jazyk. Vše samozřejmě s adekvátními tresty za chyby, tz.výpraskem. Také odnaučuji kouření. Trestní výuka.  Zájemkyně pište na [email protected]

Default User Image
Milouš. (St, 24. 1. 2024 - 16:01)

Dobrý den, já kouřím a neměl bych . Dostanu na zadek ? Můj email [email protected] Těším se na odpověd . Rakosku mám svou .

Anonym (Po, 13. 11. 2023 - 15:11)

Kto na realny vyprask som zo Slovenska možna aj odmena

Default User Image
Petr (Po, 9. 10. 2023 - 16:10)

Ahoj,

kdyby někdo chtěl výprask od vysokého a štíhlého chlapa z Phy s vlastním zázemím, aťnapíše na [email protected] a domluvíme se.

Default User Image
Petr (Po, 9. 10. 2023 - 16:10)

Ahoj,

kdyby někdo chtěl výprask od vysokého a štíhlého chlapa z Phy s vlastním zázemím, aťnapíše na [email protected] a domluvíme se.

Reklama

Přidat komentář