Reklama

Panic po dvacítce

půlnoční myš (Út, 3. 6. 2003 - 02:06)

A ještě něco pro Verču. Já jsem o rok mladší a jsem na tom stejně jako ty, s tím rozdílem že já to těžce nenesu. Beru to jako minulost, která se mě prostě netýká.A absolutně se neobávám toho žeby mě považoval za horší, když vlastně to je naprosto jasné, že tam budu vykulená co že se to vlastně děje. A vím že mě má rád a bude to pro něj o hodně jiný než dřív a že si toho bude vážit. Mám ho tak ráda, že to vypadá, že mu tento luxus :) dopřeju.Tak si z toho, milá Verčo, nedělej těžkou hlavu a pokus se to brát s nadhledem :-)Tak hodně štígra všem já jdu spát

půlnoční myš (Út, 3. 6. 2003 - 02:06)

Ještě jedna věc, Pavle.Přece nemusíš hledat vyloženě pannu, ne? Navíc kde je psáno, že musí být ve stejné věkové kategorii jako ty?(U nějaké té mladší bys na pannu určitě narazil)Píšeš, že nevíš, jak se vyrovnáš s tím, že ty jsi přinejmenším druhý?To je k smíchu, vždyť na tom přece nezáleží, minulost je minulost a důležitá je současnost a to že s ní (teoreticky) jsi. A především to, že dotyčnou osobu budeš mít rád a na ničem jiném přece nesejde. Láska je iracionální a tak si myslím že až nějakou tu dívčinu potkáš, ona ti jasně dá najevo že to co bylo s tebou nemá nic společného a nebude tě srovnávat, vždyt' to se ani nedá.A taky se mi zdá divné, když píšeš, že si budeš moci říct, že protože byla ta jediná, tak můžeš jen doufat, že ostatní jsou horší.Tady nejde o soutěž, ale o city. Aspoň myslím a doufám, že ve většině případů to není jenom "hrc prc" o tom jednom. Je ti 25, jak jsi napsal, ovšem myslím, že některé své životní filozofie bys měl možná trochu změnit nebo se nad nimi alespoň zamyslet.Nic ve zlém, jenom se mi to zdá trošku podivné, to tvé přemýšlení.

půlnoční myš (Út, 3. 6. 2003 - 02:06)

Pavle, to vůbec není pravda. pokud narazíš na holku, která tě bude mít ráda, nebude to srovnávat, bude to brát jako něco výjimečného a jiného. Navíc takhle srovnávat je blbost, nikdo nemůže srovnávat panice nebo pannu s předešlými a zkušenými partnery, ne? Vždyť je to naprosto jiná situace.

jeník (Po, 2. 6. 2003 - 20:06)

Pokud budeš řešit problém se srovnáváním,tak budeš panicem do smrti.A s tím,že nenajdeš pětadvacetiletou pannu jsi vedle.Ale já bych jí teda nehledal.(Mně bylo 24.)

Pavel (Pá, 30. 5. 2003 - 09:05)

Jo to by bylo .. citim to takhle taky a je mi 25. Jenze najit 25 letou pannu ... tak to jsem uz jaksi zaspal takze ... jen nevim jak se s tim vyrovnam ze jsem pro ni jen prinejmensim druhy. O ty zkusenosti mi uz ani tak nejde. Zadny uceny z nebe nespadl. Jen vim ze nebudu mit srovnani zatimco ona ano. Takze ona bude vedet ze nekdo mohl byl treba v necem lepsi zatimco ja ... nevim ... ma to tak byt nebo je nekde jina s kterou by to v posteli mohlo byt lepsi ? Nebudu si nikdy moci rict jo jsi ta nejlepsi co jsem mel. Budu si moci jen rict jsi jedina a doufam ze ty jine jsou horsi.

verca (St, 28. 5. 2003 - 11:05)

Kluci....panicove....kde se vsichni schovavate?????Bylo by to krasne byt si oba prvni....

katinka (St, 28. 5. 2003 - 00:05)

Z toho si nic nedělej, mému klukovi je 29 a také ještě s žádnou holkou nespal. Ani se mnou, protože jsme věřící, takže čekáme až do svatby. Jsi tedy úplně OK.

verca (Út, 27. 5. 2003 - 21:05)

Presne tak - A CO JAKO? Je mi 21 a jsem panna a sem na to pysna, protoze zadny vztah pro me nebyl tak daleko, aby k tomu doslo. Bohuzel chodim s klukem, ktery panic uz davno neni a tezce to nesu. Takze panic ve 23....chtela bych Te....

JANA (Út, 27. 5. 2003 - 20:05)

Ahojky vsem, chtela bych napsat svoji zkusenost. Ja byla panna do 22 let, pockala jsem si na toho, s kym mi bude dobre a kdo mne bude mit rad. I kdyz to po 5 letech nevyslo a jsem prozatim sama, nevadi, a nelituji. Muzu si sama sebe vice vazit, beru to, ze o vecech premyslim a ze mam urcitou moralku, pokud se v sexu odlisuju od zviratek. Takze lidicky nezoufejte a budte na to hrdi. Hezkej den. Jana

JOHANZ (St, 14. 5. 2003 - 10:05)

Jde o to jestli to jde ?Jestli to nejde tak se jdi lečit aby to šlo.ALE jinak jsem o to přišel také AŽ? ve 23 letech.Horší je že je mi 50 a nemohu přestat.čau

Petra (St, 14. 5. 2003 - 08:05)

Mám přítele teprve 5 měsíců a hned od začátku jsem věděla, že je panic. Nevadilo mi to a trošku mě lichotilo, že budu jeho první. Jenže já už sexuálním životem žiji od sedmnácti. Roky půl jsem s nikým nespala až přišel můj panic. Řekla jsem si že počkám, jenže sex je tak krásný, že to prostě nejde. Našla jsem si milence který mě uspokojí v posteli. Proč bych se měla připravovat o ten krásný požitek se s někým milovat?

prokop (Út, 6. 5. 2003 - 11:05)

No ja souhlasim s Romanem, ale nejhorsi na tom je,ze patrim do skupiny lidi viz predmet... :-(

Zdeno (Po, 5. 5. 2003 - 20:05)

My se s mojí ženou vzájemně odpanili,když mně bylo 24 a jí 22.Byl a je s ní krásný sex i po osmnácti letech.

Nika (Po, 7. 4. 2003 - 11:04)

Ahoj vseci, tak jsem sem zavitala. Ja jsem ztratila panenstvi v sestnacti a vubec toho nelituju.S tim klukem jsem byla stastna 2 roky a nic mi nechybelo.Jenze jednou vsechno zkonci. Ted chodim s klukem ktery byl donedavna panic(20).Byla jsem jeho prvni a byl to uzasnej pocit.Nic krasnejsiho jsem snad nezazila.Nejdriv jsem na to mela jinej nazor, jako, ze to neni mozny, pac ten kluk je fakt extra a uplne mi to vzalo dech, ale ted jsem nesmirne rada, ale uz to tu padlo, taky se bojim, ze bude chtit poznavat neco jinyho.Musim vam rict, ze si vas hrozne vazim a je kravina to udelat jen tak bez lasky a narychlo.To pak stoji za nic.Preju vam at jste stastny a at potkate tu pravou ci toho pravyho.....Nika

tomas (Pá, 4. 4. 2003 - 19:04)

to je ale teorie v praxi to bohuzel funguje trosku jinak, jinak si myslim ze vyberovy vzorek populace by potvrdil ten inzerat na ktery reagujes

tomas (Pá, 4. 4. 2003 - 19:04)

vtipny, pan je statistik?

tomas (Pá, 4. 4. 2003 - 19:04)

UF jestli milovani odpovednost-povinost, tak by me potom zajimalo kdy muzem byt nezodpovedni? to je prece kravina jako remen

Charlie (Út, 1. 4. 2003 - 14:04)

Rád bych přidal svůj názor (a parafrázoval tak Romana): Sex je PRO NĚKTERÉ LIDI v životě jedna z nejdůležitějších věcí. (Ovšem takoví obvykle netvrdí opak ani nečekají na ztrátu panenství/panictví do XX let.)

Roman as Sagitt (Po, 31. 3. 2003 - 18:03)

Hmm, no jak jsem to tu tak skákavě pročítal tak mi to nedalo a musím napsat svůj komentář. Ono nezáleží na tom jestli se někdo odpaní v 25 nebo v 16, ale záleží na přístupu jaký k tomu má. Jestli jde někomu jen o to, aby už to měl za sebou, tak to asi to nejlepší nebude, ale pokud je člověk dostatečně vyzrálý, tak nevidím jediný důvod si to zbytečně nechávat pro sebe. Opravdu ne. Navíc mladé holky se absolutně neumí milovat. Mají ze všeho strach a jsou až moc stydlivé. Nevidím problém v tom, když se někdo poprvé vyspí s holkou / klukem v 16 letech, ale musí se o tom mluvit. Nestydět se a vzájemně se na to připravit a nevletět do toho rovnou po hlavě. Podle mě je hezká hloupost zůstávat panna / panic do XXX let, protože nevíme jestli nám ten partner bude vyhovovat v posteli. Opravdu nemusí. Třeba mají jiné představy, touhy a požadavky a pak se rozcházet?? Proč? není lepší poznat co máme rádi už dříve a pak hledat optimálního partnera?? přece si to nenechám pro sebe do 25 let a pak zjistím ve 30 až už to trochu budu umět, že se mi to vlastně s mojí partnerkou nelíbí.. To je opravdu hezká hloupost!! První pohlavní styk jsem měl v 18-ti letech a partnerce bylo 17let. Sex je v životě jedna z nejdůležitějších věcí a kdo tvrdí opak, tak na to jednou šeredně doplatí. Moje rada je: "pokud jste připravení, zbytečně to neprodlužujte a poznejte se se vším všudy." Myslím že ti co si to nechávají pro sebe, tak opravdu neví o co přicházejí... Ahoj. Roman

Terka (Pá, 28. 3. 2003 - 14:03)

Ahoj,je mi 23 let a jsem stale jeste panna. Muj pritel je taky panic. Pripadalo mi to dost divne, v nasem veku. Pomohlo mi, kdyz jsem si precetla vase poznamky. Je pravda,ze neni kam spechat. Ja jsem pres 3 roky byla na cestach. S mojim pritelem jsem zacala chodit 5 mesicu pred mojim odjezdem.A on na me cele ty 3 roky cekal.Ted uz jsme spolu a doufam,ze uz budeme na porad. Tesim se az se spolu budeme opravdu milovat. Moc ho miluji,Terka

Reklama

Přidat komentář