Reklama

Panic po dvacítce

Návštěvník (So, 3. 8. 2002 - 03:08)

Souhlasim s Honzou. Je mi 23, jsem panna a myslim, ze to neni naprosto zadny "problem", jak nekteri zminuji!! Mluvit o tom jako o nejakem handicapu mi pripada smesne, preci at je kazdy takovy, jaky je, dela, co povazuje za spravne a dobre a bude hej! Lidi jsou tolik ruzni.. a to je dobre, ne?

Návštěvník (Čt, 25. 7. 2002 - 16:07)

Ahoj, je to milá diskuse a jsem ráda, že dokážete diskutovat kultivovaně, nebývá to tak často. Já souhlasím s Rýpalem v tom, že ženy si vybírají prvotně podle vzhledu, stejně tak, jako to dělají muži. Nicméně si taky myslím, že toto povrchní zaměření ustupuje s věkem. A také bych dodala, že atraktivita není výsadou vysokých štíhlých mužů, i muž plešatý, menší s brýlemi a při těle může být přitažlivý, pokud v sobě má jiskru života, pokud má sebevědomí a šarm. Znám muže, kteří vůbec neodpovídají ideálu Davida a přitom jsou velice přitažliví. No a pokud je muž menší, při těle, plešatý a plachý, ale zároveň milý a laskavý, tak si prostě musí počkat, až ženy kolem něj dozrajou k poznání, že milý a laskavý je přesně to, co chtějí a potřebují a čerta záleží, kolik má kilo, vlasů, dioptrií nebo peněz.Co se týče tématu panictví a panenství, přiznám se, že jsem se od začátku puberty tímto zabývala a udělala jsem všechno pro to, abych "o to přišla", jak jen to bylo možné. Nelituju toho, jednala jsem značně podmíněně, ale vážím si lidí, kteří dokážou rozeznat, který vztah za to stojí a který ne. Zároveň se nedivím Rýpalovi, že chce uspokojovat své "nízké" pudy, jak říká Honza, každý máme totiž ty pudy jinak silné. Toť můj názor.

Návštěvník (Ne, 7. 7. 2002 - 14:07)

Samozřejmě, že bývá rozdíl v tom co kdo řekne a co si myslí. Jenže to je pak i o důvěře. Pokud má někdo problém věřit druhým a jsou mu vlastní předsudky než objektivní zhodnocení, tak ať pak nečeká že i jemu samotnému bude někdo věřit. Pro mě je nejdůležitější co vidím a pozoruju, abych si mohl udělat nezaujatý objektivní postoj (vedle subjektivního) a vyvarovat se předsudků nebo nějaké sumarizace

Návštěvník (So, 6. 7. 2002 - 10:07)

Ahoj.Tak to jsem rád že jsem narazil na takové stránky.Tohle je přesně můj problém a už jsem si myslel že jsem nenormální.Já bych řekl že máme asi strach(že neuspokojíme,penis třeba nebude vyhovovat atd).Jsem takovej domácí tip,nevyhledávám diskotéky ale to už tady taky padlo.Trošku jste mě uklidnili že to zas není takovej problém!Mějte se fajn a ahoj Jirka

Rýpal (So, 6. 7. 2002 - 08:07)

Milý Honzo, samozřejmě respektuji Tvůj názor, i když s ním nesouhlasím, každý mladý člověk má ostatně právo na iluze. Doporučuji Ti přečíst si diskusi na Emailu (www.email.cz) s názvem "Hodnotí se jen podle vzhledu, co když je někdo milý?" Téma navrhla jedna holka, která trpí kvůli svému vzhledu. Ne všechny příspěvky sice mají úroveň, ale je velmi poučné si přečíst, co tam napsala i některá děvčata. Existuje totiž obrovský rozdíl v tom, co ženy někomu řeknou do očí, a mezi tím co si opravdu myslí (resp. napíší na internetu). Je to dáno společenskými konvencemi, kdy vyzdvihování duševních hodnot nad hodnoty fyzické a materiální je projevem "vyšší úrovně". 2) Mezilidské vztahy jsou často postihovány statisticky, je to dokonce podstatou sociologických výzkumů, jejichž výsledky nás denně příslušné agentury bombardují. A o tom, zda by takový výsledek byl reprezentativní, či ne, by bylo možno rozhodnout teprve na základě získaných faktů (četnost odpovědí a jejich poměr), kdy bychom snadno zjistili, zda se jedná o jev statisticky významný. 3) Sexuální touha je samozřejmě primitivním živočišným pudem, podobně jako např. potřeba jídla, spánku, tepelné pohody apod. Kdyby tomu tak nebylo, jistě by jsi necítil potřebu si zde postěžovat na absenci sexu ve svém životě. O tom, že sex je plnohodnotnější, pakliže je provázen vzájemnými city, jistě není sporu. Nicméně to je vždy záležitost pomíjivá, poněvadž stav zamilovanosti mezi dvěma lidmi trvá zpravidla jen po dobu kolem jednoho roku, zatímco potřeba sexu od puberty do přechodu. A pokud by jsi tedy kladl důraz na takovéto doplňky, pak by jsi musel vést život spojený s častým střídáním sexuálních partnerek, poněvadž manželství dlouhodobou zárukou.něčeho podobného rozhodně není.

Honza (autor) (Čt, 4. 7. 2002 - 21:07)

Nevím, proč bych měl dávat někam inzeráty, když vím z vlastních zkušeností (face to face), že většina žen

Rýpal (St, 3. 7. 2002 - 13:07)

Milý Honzo, názor několika málo žen, které se tady snad za pár týdnů vyjádří, bohužel, nebude dostatečně reprezentativní. Doporučuji Ti spíše navštívit, např. na Seznamce, rubriku "Ona hledá jeho" a spočítat si, v kolika procentech inzerátů se poptává hezký (sympatický, přitažlivý) či finančně zajištěný muž. A pokud by jsi to ještě nepovažoval za exaktní důkaz, pak doporučuji následující experiment. Zkus si podat dva inzeráty. Do toho prvního napiš, že jsi student s řídnoucí kšticí, mírnou nadváhou a nízké postavy, nicméně inteligentní, vtipný a laskavý. A do toho druhého pak jen, že jsi vysoký atraktivní mladík sportovní postavy s vlastním bytem, autem, chatou a nadprůměrným příjmem. Pak už jen stačí porovnat skóre odpovědí... Myslím, že výsledek nebude daleko od 0:50.

Honza (autor) (Út, 2. 7. 2002 - 21:07)

Tak to by mě zajímal názor žen. Ženy -lákají vás více peníze a vzhled nebo to co je v mužích ???

Rýpal (Po, 1. 7. 2002 - 22:07)

No já tedy také přispěji svou troškou do mlýna. Protože být panicem ve věku přes dvacet není něco, čím by se člověk ve svém okolí mohl chlubit, je zřejmé, že takto "postižených" lidí je víc, než by se na první pohled zdálo. Já sám jsem byl panicem až do svých 23 let, ovšem na rozdíl od některých výše uvedených příspěvků jsem se nerozpakoval tento problém vyřešit využitím služeb profesionálky. No a nyní je mi 28 a jejich služeb vesele využívám i nadále. Nemyslím si totiž, že tím zpožděním člověk nic neztrácí, jak tu bylo mnohokrát uvedeno. Muž je, narozdíl od ženy, na sexuálním vrcholu kolem 18. roku věku a pak už to sním jde pozvolna z kopce. A já jsem rozhodně nehodlal nečinně přihlížet, jak mi nejlepší roky života utíkají, aniž bych si je plnými doušky vychutnal. Jediné nevýhody spatřuji snad v tom, že si vzhledem ke svým omezeným finančním zdrojům, během postgraduálního studia, nemohu sex dovolit tak často, aby mě to plně uspokojilo a pak je tu ještě ono určité ochuzení hezkých pocitů vlivem nutnosti používat kondom. No ale netřeba zoufat, již brzy začnu vydělávat, a pak se snad stanu pro ženy "atraktivním". Protože přiznejme si upřímně: jsou to takřka výlučně vzhled a peníze, co ženám na mužích imponuje ...

Návštěvník (Po, 1. 7. 2002 - 21:07)

Ahoj, já jsem byl panic do 25, pak jsem poznal skvělou holku(pannu),spali jsme spolu po 3 týdnech chození vzali se a v sexu nám to úžasně klape.Prostě jsem se do ničeho nehrnul a jsem teď maximálně spokojený (i ukojený).

Návštěvník (Pá, 28. 6. 2002 - 22:06)

Nic si z toho nedelej.Ja poznat kluka,ktery by byl jeste panic,tak si ho budu hyčkat a budu na nej moc pyšná.Nemáš se za co stydět,ale naopak maš být na co pyšný.

Návštěvník (Čt, 13. 6. 2002 - 09:06)

Milá Petro, jak se dívám na tenhle problém u ženy ? Prostě jsi ještě nepotkala toho pravého. Až ho potkáš a budeš cítit, že právě on bude ten první...

Návštěvník (St, 12. 6. 2002 - 15:06)

Ani náhodou, sama jsem přišla o panenství v 21(můj přítel byl taky panic,jsme spolu pořád a jsem ráda,že jsem počkala právě na něj), a mám kamarádku, která je panna stále (takže je jí taky 23) a ne že jí nikdo nechce:naopak, má láskyplného partnera,není to první kluk,se kterým chodí(jsou spolu rok,on panic není), který respektuje její rozhodnutí zůstat pannou do svatby. Pokud ses tak rozhodla i ty, tak si za tím stůj a nehroť to. Až přijde ta pravá chvíle s tím panem Pravým, tak si to užiješ a vychutnáš a budeš na to ráda vzpomínat. A uvidíš, že on tebou nebude pohrdat, naopak, bude si vážit pevné vůle své milé (a mezi námi-chlapi jsou ješitové, tak ono ho to i zahřeje u srdíčka:-)

KPetra (St, 12. 6. 2002 - 15:06)

Jsem holka, je mi 23 a jsem panna. Jak se díváte na tenhle problém u ženy? Vypadáto snad, že ji nikdo nechce?

Návštěvník (St, 8. 5. 2002 - 18:05)

Věk není vůbec rozhodující,naopak ti kteří spěchají z toho stejně nic nejmají,jsou to jen jejich "zvířecí" pudy! Rozodující je vztah,to aostatní přijde samo. Držim ti palce,protože v dnešní bláznivý době si každej myslí,že jak někoho nepřefiknul v 15,tak je s ním konec. Blbost a pěkná!!

Návštěvník (Út, 7. 5. 2002 - 12:05)

Kluci, na nic nespěchejte, je mi 20 a jsem ráda, že jsem pořád panna a příteli je 24 a je panic. Ale u nás je to dané křesťnskou výchovou. Někomu možná může připadat divné, že se před svatbou "nepoznáme", ale nám to vyhovuje (i když někdy to je i docela problém vydržet).

Návštěvník (Po, 6. 5. 2002 - 10:05)

já jsem přišel o panictví ve 22 letech a nic jsem nepromeškal, spíše jsem rád. Není kam spěchat, jde o to s kým to bude ne?

panic (Po, 6. 5. 2002 - 10:05)

A kolik Vám, mladý pane, je let? Nějak jsem si toho nevšimnul. Třebas je vám 16 a máte mindrák, že jste to nestihl už v 15ti... :-)Mě je přes 20 a také si z toho nic nedělám

Návštěvník (Po, 6. 5. 2002 - 10:05)

neber to tak drasticky i to se stava muzes byt rad ted kdo je v tuhle dobu panic je king!Neni to problemn tedy podle toho kolik ti je let!

Návštěvník (Po, 6. 5. 2002 - 10:05)

Ac se to zda neuverielne, tak jsem ve svem veku stale nic emel se zenou. ne ze bych na to spechal, ale chtel bych to zazit. Dokazu se skvele seznamit ale pak nic.

Reklama

Přidat komentář