Reklama

Panic po dvacítce

Návštěvník (Čt, 18. 4. 2002 - 11:04)

No mně je 19 a jsem pan*a... a nevidím v tom nic neobvyklýho. Okolí možná jo, ale na to kašlu.

Návštěvník (Út, 16. 4. 2002 - 15:04)

Zdravím vás všechny :o)! Kluci - buďte v klídku, nenechte se nakazit tím, že máte občanku, tak hurá na to.Holky - díky za vaše pochopení, ochotu a lásku.Všem - tohle by mělo číst víc lidí :)).Mějte se moc fajn!

Návštěvník (St, 10. 4. 2002 - 17:04)

ahoj, ja sem byla panna skoro do 20!protoze sem cekala na toho "praveho"-a moznosti udelat TO jsem mela od 16 mnoho. takze si myslim,ze pokud je to tvoje rozhodnuti zustat p.,pak je vsechno Ok.

Sněhurka ...21l (St, 10. 4. 2002 - 15:04)

Klucíííííí! S tím si hlavinku nelámejte.... Chodím teď s klučinou, kterému bude tento rok shodou okolností taky 23let a je panic... přestože já už mám nějaké zkušenosti za sebou, dělá mi hrozně dobře, že já zřejmě budu ta PRVNÍ... opravdu...říkám zřejmě, páč ještě nedošlo k onomu rozhodujícímu bodu... ale není to bod zásadní, pro mě tedy ne, ale těším se.... moc... lidičky milujte se a měj te se rádi ....!!!

Návštěvník (Po, 8. 4. 2002 - 16:04)

Zdravím vás,můj problém je stejný, taky mám 23 a stále panic. Proč? Je to jasné.

Návštěvník (So, 6. 4. 2002 - 21:04)

Ahoj. Moc díky vám všem, kteří jste odpověděli (nebo ještě napíšete).Docela jsem se uklidnil, protože jsem si vážně myslel, že jsem dost výjimečný případ. Jsem docela rád, že nejsem žádný extrém, jak jsem si myslel. Mám kamaráda, co je na tom stejně, ale třeba holku, který by bylo kolem 20 a byla pannou (osobně) neznám. Plně souhlasím s Martinem

Dominika Novotn (Po, 1. 4. 2002 - 16:04)

Cau.Tady je Dominika.Nechavala jsem nove tema o vaginismu,tak si to precti.No,ja mam zase podobny problem,ale s tim,ze jsem toho praveho nasla ale hold 3-4 roky jsem stale panna.Trochu jiny problem,ale aspon je nas vic.Nikdo o tom nemluvi a tem kterym bych to rekla by stejne neverili.Na verejnosti vypadame jako normalni obycejna dvojice ja a muj pritel a stejne to nikdy nepresahne slovo pohlavni styk.Sice tvuj problem je v tom,ze kdybys nekoho poznal,nejakou vilu,ktera by stala za to tak bys to mel za vhodnou dobu za sebou,ale jako by nas od toho trochu odvival vzdousek osudu a prozijeme to trochu pozdeji nez nektere nase pritelkyne a pritelove z nasi planety.Hodne stesti do budoucna.Kdyz tak nechej vzkaz.Domi

Návštěvník (St, 27. 3. 2002 - 15:03)

Ahoj kluci, myslim, ze na tom, kdy zacnete se sexem, fakt vubec nezalezi. Uprimne, vazim si vas, protoze nepodlehate rekneme mode a jste sami sebou. Jednou prijde ta fajn holka a pak... Preju hodne stesticka. Mejte se Peta

Martin (Út, 8. 1. 2002 - 22:01)

Cau Honzo,nic si z toho nedelej, mne je taky 24 a jsem panic a nedelam si z toho hlavu. Proste si rikam, ze jsem nenarazil zatim na tu pravou. Az na ni narazim, tak si myslim, ze to teprve zacne:-) U me je to spis tim, ze jsem introvert a moc nevyhledavam parby:-) Rikam si, kdybych se chtel odpanicovat za kazdou cenu, neni problem za par stovek jit do bordelu. To ovsem neni muj styl, protoze jak spiva Lucie "snim o te jine". Proste jsem jiny jako vetsina kluku, co chteji strkat pindika kamkoliv se jim zamane.

Návštěvník (Út, 25. 12. 2001 - 15:12)

řekla bych to samý,co Jana

Návštěvník (Út, 25. 12. 2001 - 02:12)

Taky nevím co bychom na to měli říkat. Milování s někým je přece příliš odpovědné na to abysme to dělali jenom proto že je nám tolik a tolik. Myslím že takových odpovědných lidí je naštěstí víc než si myslíme, protože lidi se často chlubí něčím, co ani neprožili.

Návštěvník (Pá, 14. 12. 2001 - 16:12)

Řekla bych

Návštěvník (St, 12. 12. 2001 - 13:12)

Dobrý. Máš ještě čas. Já začal ve 40.

Návštěvník (Út, 11. 12. 2001 - 16:12)

Ahoj. Co byste řekli na to, že mi je 23 a jsem ještě panic?

Reklama

Přidat komentář