Reklama

Panic po dvacítce

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2002 - 11:12)

No a? Já přišla o panenství v 21 a vůbec nelituju! To čekání se mi vyplatilo, našla jsem někoho, s kým to bylo i poprvé moc krásné a pořád je, protože jsme stále spolu a chceme se vzít :) Jako z pohádky, co říkáte? :))Barča

Návštěvník (Ne, 24. 11. 2002 - 23:11)

Mám kamaráda křesťana a ten má ještě ve 29 letech panickýho ptáka!!!

Návštěvník (Po, 11. 11. 2002 - 17:11)

Zdravím.Máte pravdu, už se cítím mnohem lépe:-)Hlavně mě ale opustila podzimní sklíčenost:-)Nebudu nic řešit a třeba mě už konečně někdo zaujme natolik, že jej oslovím já sama..denně na ulici potkám povícero zajímavých hochů, jenže i mně to(oslovit je) přijde jako "zoufalý pokus", který se k holce nehodí..ale zase na druhou stranu pamatuji si, jak jsem byla na rokovější diskotéce, jediná tancovala na parketu, okolo asi 10 hochu a samozřejmě jen seděli, koukali..a nic, taky mě neoslovili...Ále, nebudu nad tím dumat, nějak to dopadne..a třeba za rok vám sem zase napíši:-)

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2002 - 20:11)

No, myslim, Salamandro, ze jsme Ti spolu s M. jiz dodali sebeduvery vic nez dost a brzy najdes sveho mileho. Posledni dobry napad - nezapominej se porad usmivat. A rovnou na vsechny lidi. Zivot je krasny a s usmevem jeste lepsi, fakt! I lidem okolo to doda lepsi naladu a treba ja si nepamatuji, kdy me naposledy nekdo rozcilil ci snad dokonce nastval.Treba ja mam sestru, docela pohlednou blondynku, a ta se jeden cas na lidi pry take tak hezky usmivala, ze ji na ulici oslovovali neznami mladici... Ne, ze by v takovych pripadech bylo asi zvlast o co stat, ale kdo vi. Toho leveho clovek muze potkat kdekoli. :)Minuly tyden jsem i ja sel po chodniku a proti me slecna a jak jsme se na sebe hezky celou dobu divali a usmivali, skoro jsem ji oslovil. .-)Ja treba na diskoteky nechodim. Pohled na radostne lidi za rytmu hudby je prijemny, ale u me prevazuje dojem z nadmerneho hluku, vsudypritomneho alkoholu a koure.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2002 - 10:11)

Zdravim Salamandru a Vladu. Co pisete, je jedna velka pravda. A v pripade Salamandry nevidim totalne zadny problem. Jak pises, jsi zajimava bytost, co stoji za shlednuti a event. i pokus o blizsi kontakt. A nemej strach, tech sebevedomych chlapu a kluku je taky plna zemekoule. Akorat bych (v kuzi slecny ci zeny obecne) se nesnazil o navazovani kontaktu. Taky patrim ke skupine lidi, co si mysli, ze chlap by mel byt tou rozhodnou bytosti a ucinit 1. krok. Zalezi na okolnostech, ale vetsinou prvni krok ze strany holky vypada jako "zoufaly pokus" a prvotni dukaz nebo spise zaminka k domnence, ze slecna nikoho nema, neni o ni zajem a snazi se nekoho "urvat" za kazdou cenu. P.S.: zkus napr. nekam vlitnout na diskoteku. Nemusis si dotycneho preci hned druhy den brat nebo s nim chodit! Tam se bavi kazdy s kazdym a je nejlepsi tam "naostro" nabyt potrebne sebevedomi.Mnoho stesti! M.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2002 - 00:11)

Nazdar Vláďo.Ne, určitě nejsem typ, co doma sedí doma na knihou a háčkuje:-)Ovšem peču ráda:-)Nejsem uzavřená před světem..chodím ven, většinou s kamarádkami(samotné by se mi nikam nechtělo), ale denně venku nejsem..vyhovuje mi být někdy zcela sama..ale většinou mám ráda společnost:-)Nevím proč, ale ještě jsem se s nikým neseznámila..nebo spíše někdo se mnou, neboť vím, že sama bych neoslovila neznámého, pohledného hocha...Myslím, že naprosto nikdo z mého okolí(krom pár vyjímek) ani netuší, že jsem s nikým nic neměla...prostě by to do mě neřekli:-)

Návštěvník (St, 6. 11. 2002 - 10:11)

Salamandro, jak uz psal M. je dulezite byt v kontaktu s lidmi. Jiste mas dost spolecenskych zalib a konicku, ne jen cetbu, vareni a hackovani? Tak se nevahej prihlasit do zajmovych oddilu, jazykovych kurzu, zucastni se soutezi, spolecnych vyletu, zapis se znovu do tanecnich pro dospele, vyber si nejaky sport. A klidne vezmi nejakou kamaradku, aby sis dodala odvahu.Na druhou stranu ti sam nemuzu moc radit, kdyz jsem podobne mene smely ve vztahu k divkam (a take si pritom myslim, ze se nemam za co stydet) a jen predstava mozneho neuspechu me odrazuje od osloveni. Vlastne by me take zajimalo, kde se takove moudrejsi nezadane divky vystytuji ve vetsi koncentraci. .-)

Návštěvník (Út, 5. 11. 2002 - 21:11)

Jsem rada, ze jsem narazila na toto tema..potesili jste me:-)Je mi 20 a zrovna prozivam pocity typu, ze jsem prilis stara a nic jsem nepoznala..a taky ze ne!Nechci, aby to vyznelo namyslene, ale rozhodne si nemyslim, ze bych byla sereda(ba naopak) nebo nesnesitelna osobnost..Proste jsem ale nepoznala nikoho, kdo by o me stal..uz me to dost mrzi, nebot ani zadne "nabidky" ani nedostavam..nikdo me nikam nepozve, nenavaze konverzaci..mam vetsinou dojem, ze se me spise opacne pohlavi boji...maji zrejme dojem, ze mam z ceho vybirat..ale opak je pravdou...Nicmene si rikam, ze casem se to zlepsi:-)Ale to si rikam leta..:-)

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2002 - 21:11)

Čauky,já byl taky do 23 panic, ale v den mých 23 narozenin jsem se poprvé miloval s mou nastávající ženou a bylo to naprosto úžasné. Vždycky se vyplatí počkat na tu pravou.

Návštěvník (Pá, 1. 11. 2002 - 12:11)

KPetro, záleží na tom, jak vypadáš. Obrovská spousta chlapů (alespoň myslím) na to v případě prvního - tedy většinou vizuelního kontaktu -velice sází. Když Tě někdo více pozná a má o Tebe zájem, potom mu záleží pochopitelně více na duši než vzhledu. Dále je důležité být s lidmi v kontaktu. Chceš-li někoho vhodného, musíš se pohybovat v prostředí, kde si Tě dotyčný "uloví". Domů si Tě vyzvednout nikdo nepříjde. Mnoho štěstí!

Návštěvník (Čt, 31. 10. 2002 - 00:10)

Sáro, samozřejmě respektuji tvůj názor. Na tom, že má být život pestrý, se shodneme. Na druhou stranu lze lidi rozdělit třeba na ty, co upřednostňují kvantitu a druzí zas kvalitu. Ti první potřebují na vlastní kůži vyzkoušet v životě všechno a hned a pořádně. Pokud to nepřeženou, budou mít velmi pestý a zajímavý život. No a ti druzí déle rozvažují a když už nakonec do něčeho jdou, tak také naplno a zodpovědně. Takže toho v životě třebas tolik nestihnou, ale šťastní můžou být stejně. Buďme rádi, že jsou samotní lidé na světě tak rozmanití, ne? A vo vo vo tom to je. :)

Návštěvník (St, 30. 10. 2002 - 15:10)

ahoj lidi,asi me tady ukamenujete,mam uplne opacny nazor.Panna nebo panic po dvacitce,pripada me to divne.nerikejte,ze po tom netouzite?A meli byste!Sex je nadherny a kdyz potom najdete toho praveho to je teprve jizda.Takove ty reci jako ja si pockam,me pripadaj jako omluvy.Nemusite mit z toho strach je to prirozene a nadherne.ale kazdy jsme asi jiny,ze jo.Ja o to prisla v sestnacti ted je me sestadvacet a je me bajecne,nejsem zadna coura,ale par milencu jsem mela i kdyz uz ted tri roky mam kluka a je nam spolu bajecne.A kdyby tohle byl muj prvni partner myslim,ze by me pripadlo,ze jsem o neco prisla.Kazdy chlap je totiz jiny a zivot ma byt pestry.

Návštěvník (St, 30. 10. 2002 - 00:10)

Jeden můj bezvadný docent začal semestr slovy: "Oběktově orientované programování je jako sex v pubertě - 'všichni o tom mluví, všichni to dělají, jenom já nic'". A myslím, že tím plně vystihl naše podvědomí studentíků prvního ročníku.Nyní je mi také 23, jsem panic a jsem rád, že mám v životě ještě jistě spoustu krásného před sebou. Rád se na něco těším.

Návštěvník (Po, 2. 9. 2002 - 10:09)

Martin : Z tebe bude neco jako filozof. To musim tedy rict - odrict si to kdyz muzu (hlavne kdyz je clovek tak mlady) ... Ja tedy spis nemel tolik prilezitosti. Ale tim lepsi sex pak budes mit. Docela ti zavidim, ja bych si taky rad precetl poprve Pana prstenu.

Návštěvník (Pá, 30. 8. 2002 - 20:08)

Nazdarek lidi je mi 22 a taky jsem jestě panic. Jednou jsem o to malem prišel ale nebyla to ta pravá . Radši jsem to hodně rychle zkoncil bylo mi 19.Nechám si to pro tu ktera mě bude mít ráda a ne pro tu, která vojede každyho kdo jí přijde pod "ruku". Bylo to moje rozhodnuti a nijak se za něj nestydím. Mněj te se rádi Martin

Návštěvník (Čt, 29. 8. 2002 - 16:08)

Presne tak souhlasim s Vasken neni kam spechat....ja to take pochopila pozde,...ale co se ma stat ,to se stane. Urcite si s panictvim nelamte hlavu, prave naopak budte na sebe hrdi.... i vase budouci milenky a milenci muzou byt hrdi, ze jste si prave je vybrali pro to, aby byli ti PRVNI.....

Návštěvník (Čt, 29. 8. 2002 - 16:08)

Ahoj, ja byl panic do asi 24 a musim rict, ze jsem se kvuli tomu OPRAVDU hodne trapil. Ted kdyz se na to divam s odstupem tak me to pripada uplne zbytecne a celkem lituju ze jsem o to prisel s jednou ktera si to "nezaslouzila" :-) Neni kam spechat ale to clovek vzdy pochopi pozde.

Návštěvník (Čt, 22. 8. 2002 - 22:08)

Ahoj. Tady bych pripojil takovy varovani, kt vychazi z moji zkusenosti, kt sem pak konzultoval s kamaradama. Holky nedelaj z vlastniho panenstvi nebo panictvi svyho kluka prilisnej problem, to je sice pravda, ale nenechte se zmast, hosi: I kdyz ted holky budou psat, ze to neni pravda, tak skutecnost (nejspis) je, ze panictvi jim snizi jejich kluka v ocich. At uz o tom vi, nebo nevim. Da se to zachranit treba sebeduverou, ony cekaj tah na branku, nechtej v posteli stydlivku, chtej chlapa. Proto pozor, reknete-li jim to, a pozor dale: budte sebevedomi!PS: Prekvapilo me u my holky, ze to vzala v poho. Kdyz sem pak resil kopacky po dvou mesicich, uvedomil sem si, ze sem byl uprimnej i tam, kde to nebylo nejlepsi. Je mi 20.PPS: Ok, panictvi neni problem, ale musi se to s nim umet:))

Návštěvník (So, 17. 8. 2002 - 23:08)

Ahoj, po prectení teto diskuse se citim mnohem lip. A ja uz si myslel to samy co vy jeste pred tim, nez jste se do této diskuse zapojili. Ja ve svejch dvaceti mam jeste opravdu dost casu. Diky za dobry nazory. Cau F.

Návštěvník (Ne, 4. 8. 2002 - 14:08)

Honzo, napsal jsi to moc hezky. Pravda bude někde uprostřed, ikdyž já se spíš přikláním k té tvé verzi. Jak je vidět, pořád existuje spousta inteligentních lidí, kteří vidí smysl i jinde než v posteli nebo na pařbě v hospodě. Mně je 19 a stále se počítám mezi "nevinné". Někdy si připadám zbržděná:-), ale na druhou stranu už vím, že bariéry (ať jsou psychické nebo jiné) začnou padat v okamžiku, kdy potkáme toho pravého nebo pravou. A to prostě poznáš. Neříkám, že o nic nepřicházímě, když se nemilujeme třikrát týdně od 16 let, ale já osobně na sex v 16 neměla vůbec pomyšlení. Všechno má svůj čas, teď to vím, příští týden jedu na dovolenou se svým přítelem a jsem opravdu zvědavá, jak to dopadne. A jinak, není pravda, že by se Ti mohla partnerka smát, že jsi panic (pokud ano, tak od ní rychle pryč),naopak, bude Tě obdivovat a jak už bylo napsáno, bude na to pyšná. To si nevymýšlím, to vím z vlastní zkušenosti, mého přítele to opravdu těší.

Reklama

Přidat komentář