Reklama

Panic po dvacítce

:-/ (Pá, 28. 3. 2003 - 09:03)

Docela dobra pripominka.Jak to teda je ... je clovek dost silny na to aby zustal jen u te jedne a nesnazil se prozkoumat jestli je skutecne tak dobra jak se mu (z pohledu jedine zkusenosti s ni) jevi ?

Eva (St, 26. 3. 2003 - 20:03)

Ahoj lidicky.Chtela jsem Vam jen sdelit svuj pocit.Je mi 20 a milovala jsem se s klukem,kery byl take panic(21)a ja musim rict bylo to nadherne(je).Jsem rada,ze jsem byla prvni,ale zaroven mam take strach,aby me kvuli tomu neopustil.Myslim,ze bude chtit"objevovat".Kluci nemate se vubec za co stydet.Naopak.

MD (Út, 25. 3. 2003 - 12:03)

POdívejte se na to jinak.Já jsu ráno v 8:00 do školy,končí v 15:15.V 16:30 musim byt i v praci a pokud chi zaplati nájem a utobus a obědy tak tam trčim i o víkendech do podledního metra.Ve volném čase spím ato i někdy ve škole.6h sanku deně stojí za... Mohl bych si zarát na králika a šukat nějakou ušlápnutou "skejťačku" xkrát do tydne,ale mimo¨chodem jsem ztoho párkrát byl vyflusanej než z 1500m ktrerý mam pod 4:00.Nejdřív chi bej bedna protože šukáním se neuživým a pak bych byl socka,vagus,homeles až do mrti aneměl bych ani na outo ve kterym to tak za 30 let chci skončit.OK?pochopily?(20)

Petr (Út, 18. 3. 2003 - 18:03)

No bud rad, zase neresis, jestli si ji to udelal ok, nebo ty orgasmy jen hraje a dalsi sracky s tim spojeny...

katka (Pá, 14. 3. 2003 - 21:03)

Ahoj Honzo, trochu se pletes, ja znam holku, ted ji je 21, a je panna. vazim si ji za to ze vydrzela porad cekat na toho pravyho. A tobe taky drzim palce.

mirror (Pá, 14. 3. 2003 - 12:03)

možná je to z jiného břehu, ale já vám všem klukům fandím, protože vás je jako šafránu. po rozchodu s partnerem (prvním, jediným ale zato dlouholetým) řeším podobný problém. točí se kolem mě spousta mužů, ale když si představím že bych byla jen "další v řadě" tak nemám zájem.takže to už působí "divně", mladá hezká a nechce. ale já vážně nechci. zatím mi žádný nestál zato. takže mi čekání na toho "pravého" vůbec nevadí a kromě toho mám tajné přání aby ten můj příští byl jeden z vás.:-) a vám všem držím palce.mějte se prima

katka (Pá, 7. 3. 2003 - 21:03)

lidi vy totiz nevite o co prichazite.

atka (Pá, 7. 3. 2003 - 18:03)

No me se to libi. Ja mela moznosti dost a rozhodla jsem se vedome, ze o panenstvi prijdu, bylo mi 19. Proste jsem byla uz zvedava. dns vim, ze kdybych pockala nic by se nestalo. Trochu se to pak se mnou zvrtlo do sexu a poradne vztahy nikde. Dneska se uz trochu krotim, je mi 26 a zase jsem dlouho jen s jednim a je to moc fajn. Takze se mi to libi, jestli nekdo nespecha. Ono totiz neni kam. Kazdy, jak citi. cau

kokini (St, 5. 3. 2003 - 22:03)

bud rad, o nic neprichazis, jeste se v zivote nasoustas....

Karel (St, 5. 3. 2003 - 06:03)

Vazeny Pane M, je mi 23 a jsem panic. Podle vsech pozorovani se mi ve vejcich zadna stava nehromadi a co se dospivani tyce mam pocit ze jsem na tom daleko lip nez mi vrstevnici co uz sve panictvi odlozili. Mel jsem na rozdil od nich daleko vic casu si vse dobre promyslet a vedet co chci po divce na prvnim miste. (sex to rozhodne neni). Jeden velmi moudry citat rika "Hled panictvi sve odloziti ne drive nez se vedam naucis". Myslim si, ze pro kazdou divku je daleko cennejsi partner, ktery svou sexualitu dovede ovladnout. Dukazem toho je uz jen to, ze to "vydrzi" az do svatby. Myslim si, ze neco na tom krestanskem sestem pikazani "nesesmilnis" prece jen neco bude. Panicove a panny, nedejte se zvyklat. Panictvi a sex je dar - ne jen nastroj vlastniho uspokojeni. Pokud s nim clovek zachazi jako s darem pak z nej ma daleko daleko vetsi poteseni. :-)) Hodne stesti

panic P (Út, 4. 3. 2003 - 21:03)

Docela se zájmem jsem četl příspěvky k tomuhle tématu a nedá mi to abych nepřispěl. Nejspíš jsem asi vyjímka ale je mi 27 a ještě stále jsem panic. Vůbec toho však nelituju. Před necelým rokem jsem potkal tu pravou (mimochodem 25 let a taky pannu) a jsem rád, že to poprvé bude s ní. Na to poprvé nijak nespěcháme až to přijde tak to přijde. Ona to cítí naprosto stejně jako já a rozhodně není pravda, že by mě moje panictví v jejím hodnocení snižovalo, právě naopak. Stejně tak i já jsem rád, že jsem našel holku, která ještě nikoho neměla.A odpověď na otázku která tady padla jak a proč jsem to vydržel tak dlouho. Prostě jsem nenarazit na tu pravou a sehnat si holku na jednu nebo pár nocí není můj styl a přitom kdybych chtěl tak by to nebyl žádný problém, na kolejích během studia bylo příležetostí dost. Samozřejmě že mám touhu po sexu, ale tu ventiluju onanií. Možná si někdo bude myslet, že jsem já i moje dívka nenormální, ale my si to nemyslíme a jsem moc rádi, že jsme takoví jací jsme.

Honza (autor) (Út, 18. 2. 2003 - 13:02)

Vážení přátelé,díky za názory a postoje.Jelikož jsem se za dobu kdy jsem tu nebyl, stal buddhistou,resp.jsem objevil cestu pro život, jež jsem hledal, otázka panictví je pro mě už v jiné rovině...Nejsem pro celibát, pokud se najde žena s duchovními tendencemi, nebudu se bránit...Dobro a mir všem přeje h.

ja (Po, 17. 2. 2003 - 17:02)

Ja mam 25 a tiez som panic. Vela som o tom uvazoval, potom som trochu patral na internete a nakoniec som zistil, ze mam chorobu - socialnu fobiu. Mozno ju mas aj ty. Info: http://www.uzkost.sk/Default.aspx?catId=37

Jan (Po, 10. 2. 2003 - 00:02)

Souhlasím s tebou.Když jsme se ženou odpanili,mně bylo 24 a jí 22.A užíváme si jako před sedmnácti lety,kdy se to stalo.

Návštěvník (Čt, 12. 12. 2002 - 10:12)

Docela s Vámi, děvčátka, souhlasím. Sám jsem se sexem začal v 21 letech, bylo to s kamarádkou, nic mimořádnýho jsem k ní necítil, chtěl jsem to jen zkusit. Popravdě: z mýho pohledu nic moc - byl jsem vynervovanej, je to poprvé atd. Zkrátka žádnej zázrak. No, teď se teprve dostávám "do ráže" a je to super. Všichni mí kamarádi, co se "vystříkali" v 17 letech, jsou dnes skoro 30ti letí kluci, sex už nemůžou ani vidět, na svý partnerky nebo manželky nestačí a před tou svou třicítkou jsou z 96% všichni vyřízení. A stojí to za to začít "po vzoru ostatních včas"??? M.

Návštěvník (St, 11. 12. 2002 - 17:12)

Podla mna je to vyhoda ved takych co myslia len na to kam by ho dali je kopec ale taky panic este v 23 je naozaj atraktivny lebo to vypoveda o jeho zodpovednom pristupe k zivotu. Ja sama poznam 22 rocneho panica a priznam sa ze ma moc pritahuje lebo by som u neho bola prva a to je vzacnost. Cim dlhsie je chlap panic tym je to potom ked uz k tomu pride krajsie. Len sa nikam neponahlaj. Ked JU najdes bude urcite ta najstastnejsia a najspokojnejsia medzi nami dievcatami. :-)

Návštěvník (St, 11. 12. 2002 - 15:12)

že si děláte starosti, znám kluka který přišel o poanictví v 25 a teď se dost divím, že to tak dlouho vydržel. Užívá si možná víc než kdyby začal dřív.

Návštěvník (Po, 9. 12. 2002 - 13:12)

Ahoj vsichni!!!!Panna, nebo panic? No a co? Ja jsem o panenstvi prisla v 18 letech. ( Brzo nebo pozde?) Po rade "zkusenych" kamaradek jsem si vybrala "zkuseneho" partnera. A nestálo to za nic.... Sexu na chut jsem prisla az po par letech a svete div se !!! Bylo to s 25ti letým panicem........Jen ze zvedavosti, Honzo, Tvůj panicky stav stále trva ?????????

Návštěvník (Pá, 6. 12. 2002 - 10:12)

Souhlas s předchozím příspěvkem. Já byla panna, protože jsem to tak sama chtěla, příležitostí jsem měla víc než dost, ale chtěla jsem se "dát" až někomu, na kom mi bude sakra záležet. Ale chlapa snad ani takovýho neznám, ti kluci měli většinou už nějaké ty zkušenosti za sebou...

Návštěvník (Pá, 6. 12. 2002 - 09:12)

Teď se ale krystalizuje otázka, co je příčinou a důvodem vašeho panictví (vás kluků, všech, co sem píšete). U holky je to s čekáním na toho pravého trošičku odlišná záležitost. Ale u chlapa jde většinou o fyzickou potřebu. A nyní jemně bodnu do "vosího hnízda". Když je kluk ve 24 letech pořád ještě panic - není na tom samozřejmě nic špatného nebo divného - ale co je příčinou tohoto stavu?! Nemá a ještě ve svých letech neměl chuť (hlavně fyzicky) na kontakt se ženou. Nehromadí se mu šťáva ve vejcích? Netlačí se mu to na mozek a on v podstatě ještě pořád dospívá? Nebo je problém na druhé straně: Rád by "smočil rákos", ale nemá u dívek a žen úspěch a nedokáže si žádnou "sehnat" a své neúspěchy sám před sebou skrývá a vymlouvá se, že svět je chudý na koncentraci "těch pravých" holek??? Ale je to jedno, jen jsem rozvedl úvahu jen tak na okraj. Mějte se hezky, M.

Reklama

Přidat komentář